• Objednej si new dess TÁDY...
  • Reklamy jedině SEM!!!
  • Postoupila jsem:Jo postoipla jsem zasejc s filmem Někdo to rád blond do 4. kola PLS. jsem tam jako Klárča. No a taky jsem ZDE , taky Klárča ;o)... Takže děkuju!!! :o**A dále jsem nově v SONB Tu taky Klárča... Díky všem! :) Nu THADY bych taky prosila :-) jsem tam jako Klárča /*/ Díky všem!! :-)

Duben 2009

Zvýšení návštěvnosti blogu!

29. dubna 2009 v 16:58 Ostatní
Jestli chceš aby se ti výšila návštěvnost blogu , tak si tam dej tohle:

Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download,videa,videoklipy download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers,Brutus,Good Charlotte,The Offspring,Simple plan,US5,Wohnout,Wanastovy vjeci,Reade Kirken,Karma,Blog27,Blink182,Yellow card,Anti flag,Model77,Tokio hotel,Tatabojs nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne,Hilary Duff Britney Spears,Ewa Farna,Pink,Shakira,Ruslana,Rihana,Helena Vondráčková,Lucie Vondráčková,Lucie Bílá,Hana Zagorová,Helena Zeťová a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je život i smrt. Sebevražda. Coca Cola,Coca Cola light,Fanta,7up,Mirinda,Spite,Top topic,Bono,Ice tea. Santa Claus a Ježíšek dává dárečky! Vánoce,Velikonoce,Valentýn jsou krásný svátky. Brigádya práce. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando BloomJony Depp. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung,Sony Ericsson,Simens,LG,Alcatel. MMS, mobily zadarmo. Pes,Kočka,Králík,Slepice,Kráva,Prase,Kohout,Kůň atd.! Kino,Divadlo a Televize! Čokoláda(orion,Studenská pečeť,modré z nebe) Změřte si vaše IQ. ICQa Skype Malování na sklo i na papír! MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový a ovocný koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard.,Fotbal,Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer. Devilish. Schrei. Zimmer 483. Vtipné obrázky. Twilight. Piráti z Karibiku - obrázky. Piráti z Karibiku - fotky, Avril Lavigne - fotky.

- zdroj!

Bubbles 7

29. dubna 2009 v 16:03 Soutěže
Tady u tohohle obrázku napiště co myslím kachna i kachňata... Nezapomeňte co na diplom ;o)

Za bleskowku 16 =o)

29. dubna 2009 v 15:59 Diplomy

Doufám, že se líbí :o))


Po víkendu..

27. dubna 2009 v 16:16 Ostatní
No tak jako po víkendu :D... Víkend byl supér ikdyž jsem měla být úplně někde jinde xD... Každopádně denska škola hrozná nuda :(... Měli jsme 2 hodiny matiky :! Bléé... Nu nic..
PRO NĚKTERÉ SB: Psala jsem, že tu o víkendu nebudu a taky jsem nebyla! Proto jsem nepřidávala články... Nu ae teď tu jsem takže je to v pohodě :D

Zítra..

23. dubna 2009 v 20:46 Ostatní
Zítra odjíždím pryč takže sem nepřídám žádný článek... Takže snad to hl. -SB- nbude vadit tak je vše v pohodě X=D... Jinak se mějte moc a mocinky moc krásně!! xo) Páčko


Bleskowka 16

23. dubna 2009 v 17:07 Bleskowky
1. Ahojik
2. Jak se vede?
3. Máš už něco naplánovanýho na víkend??
4. ˇooo velice zajímevé... :D
5. Nejoblíbenější film?
6. Nejoblíbenější zpěvák?
7. A co barva?
8. Co na diplík?
9. Hm, myslím že neseženu..
10. ÁÁÁ no tak jo :D... Když seš to ty tak sežénu!!...
11. Tak fajn pa :o*

2 diplomky od SB!!

23. dubna 2009 v 17:04 Diplomy
od Anet*
a od Kajky
Děkuji mooc jsou oba moc krásní :o**

New dess!! :)

23. dubna 2009 v 16:48 Designy
Takový je nový dess... Doufám, že se líbí!!!

Omlouvám se!!!

22. dubna 2009 v 20:41 Ostatní
Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla... Zítra sem určitě přidám nějkaký článek. Největší omluva ae patří SB... Zítra vás všechny oběhnu s písemnou omluvou!!! :D... Takže do zejtřka se mějte pá!!!

Diplom za tipovačku 0.1!!!

18. dubna 2009 v 13:09 Diplomy
Takže trefila se jen jeden jediný človíček.
Pravdu měla Parvaty, opravdu se mi nejvíc líbí obrázek č.3!
Tak a tady něco pro výherkyni... ;)
Líbí?! :)

Od Zuzky

17. dubna 2009 v 20:27 Diplomy
Děkuji moc!! Je kráásnýýý! =o)

Opravdu prosím.. =)

17. dubna 2009 v 20:15 Soutěže
Opravdu moc, moc, moc prosím aby jste TÁÁDY! Hlásli... Pod článek napiš kolikátej to byl hlasík a co za to budeš chtít na diplom nebo jestli chceš abych ti někde hlásla :)... Oprvdu ještě jednou díky!
P.S.: Jsem tam jako Klárča se svým psem Benčou =)

Klikajda...

16. dubna 2009 v 20:38 Ostatní
Takže nechala jsem si udělat klikajdu... :)..
Je moc krásná!!! Děkuji moc!

Nové SB!!

15. dubna 2009 v 20:39 Diplomy
Mám nové SB!!! TÁDY je blog =)
A tady je diplom po tebe!

0.1 TIPOVAČKA

15. dubna 2009 v 20:20 Soutěže
1.
2.
3.
4.
5.

Jsem... Ehm...

15. dubna 2009 v 20:07 Soutěže
Ahojik... Jsem přihlášena v SONDM se svým pejskem Benčou... Tak vás mocinky mooc prosím aby jste ZDE! hlásli... Pod článek dyžtak napiš jaký to byl hlas ;) a já vám potom něco udělám za odměnu... :) Takže všem co hlásnou DĚKUJU!!!

Za blskowku 15!

11. dubna 2009 v 17:06 Diplomy
Doufám, že se líbí :)